Дезінфекція тваринних ферм від «УМК»

Серед ветеринарно-санітарних заходів, спрямованих на попередження заразних хвороб сільськогосподарських тварин і боротьбу з ними, важливе місце займає дезінфекція. Поняття «дезінфекція» передбачає знищення мікроорганізмів.

Виходячи зі сказаного вище, на великих тваринницьких фермах і в промислових комплексах дезінфекцію проводять не тільки з метою знищення збудників інфекційних хвороб, але і для зниження рівня обсіменіння зовнішнього середовища умовно патогенної і банальної мікрофлорою, яка, накопичуючись в великих кількостях, може викликати захворювання тварин або різко знизити їх продуктивність. Тому питання організації ветеринарно-са-тарних заходів на великих тваринницьких фермах і в промислових комплексах набувають першорядного значення.


Переваги дезінфекції
  • суттєво знижує імовірність захворювання чи втрати тварин від хвороб;
  • очистка приміщень від неприємних запахів;
  • хороший зовнішній вигляд поверхні;
  • можливість виконати роботи швидко при високій якості;
  • можливість обробки навіть самих важкодоступних місць.

Ми пропонуємо машинну побілку безповітряним методом нанесення, що автоматично підвищує надійність і якість обробки приміщення, забезпечує високу швидкість робіт і мінімум трудовитрат, що впливають на ціну. За рахунок цього побілка вапном, крейдою та іншими матеріалами виконується красиво, швидко і надовго.

Незважаючи на використання імпортного сучасного обладнання, на якому забезпечується ідеальна побілка стелі, ціна залишається мінімальною. У компанії «УМК» ціна робіт складає всього від 7 грн / м2. Жоден інший спосіб ремонту поверхонь навіть віддалено не наближається до такої вартості. Побілка крейдою або вапном - найвигідніший спосіб відновлення естетичного стану поверхонь.

 

Вартість робіт по дезинфекції
  • Роботи по дезинфекції - від 3 грн за кв.м.

При проведенні робіт в приміщенні висотою від 5м до 10м (+ 2грн / кв.м.)
При проведенні робіт в приміщенні висотою понад 10м (+ 4грн / кв.м.)

(097) 347-06-99
(050) 609-53-92