Залиште свої контакті і ми передзвонимо Вам
Підготовчі роботи від "УМК - "гарантія якості проведення ремонту, реставрації та відновлення приміщення
І ось, нарешті, Ви наважилися - прийняття рішення про необхідність проведення ремонту, зазвичай, дається непросто. Але з чого почати? Як зробити так, щоб ремонт не перетворився на тривалу "вічність"? Якісна внутрішня і зовнішня очистка стін і фасадів, приміщень,ціни на виконання якої будуть мінімальними, - це саме те, що є першим кроком в реставрації будь-якої будівлі і те, що стає першим етапом виконання будь-яких будівельних чи ремонтних робіт.

Як часто Ви стикалися з запитом "виконаємо очищення - вартість очищення мінімальна"? І наскільки часто в такому випадку Ви були задоволені підсумковим результатом

Найчастіше клієнт не розуміє, наскільки важлива роль очисних і підготовчих робіт при ремонті будівель, офісних, складських і житлових приміщень. Тому і здатний довірити їх проведення "першому зустрічному". І дарма. Справа в тому, що сучасні матеріали - облицювальні, будівельні, декоративні і т.д. - вимагають особливої ​​ретельності підготовки об'єкта, а значить, і досвіду роботи виконавця. Тому зовнішнє очищення офісів, фасаду будинку або очищення стін будівель зовні, вартість якого буде доступною, а якість - найвищою, повинні виконуватися фахівцями, які відмінно розбираються в особливостях як самого об'єкта, так і матеріалів, які будуть в подальшому застосовуватися.

Наша компанія має багаторічну практику проведення очисних і підготовчих робіт. Ми працюємо з різними за типом будівлями - від офісних центрів і приміщень до великих складських і комерційних об'єктів. Відповідно, віддаючи собі звіт в складності процесу і маючи достатній досвід, ми формуємо і оптимальну вартість робіт наших фахівців. Так, наприклад, нами запропоноване очищення стін під ключ всередині приміщення. До того ж, своїм клієнтам ми завжди готові дати рекомендації по доцільності та необхідності проведення тих чи інших видів підготовчих робіт, а також за існуючими оптимальними альтернативними методами обробки стін, стель, фасадів і т.п.
Преимущества, которые получают клиенты "УМК"
✔ доступная цена ремонтных работ;
✔ за счет уменьшения туманообразования снижается расход материалов (на 25%);
✔ благодаря высокому качеству покраски поверхность не требует дополнительной обработки;
✔ современные краскопульты существенно сокращают время проведения работ;
Вартість фарбування
Фарбування - от 20 грн грн за кв.м.
Грунтовка - от 5 грн за кв.м
При проведении работ в помещениях высотой от 5м до 15м (+ 4 / кв.м.)
При проведении работ в помещении высотой более 15м (индивидуально)
ВИКОНАНІ РОБОТИ
Обратившись к нам, уже в самое ближайшее время Вы сможете начать ремонт, который будет завершен максимально оперативно и с высоким качеством